Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении земельного участка Национальному заповеднику "Софія Київська" для эксплуатации и обслуживания музея-павильона "Золоті ворота" на ул. Владимирской, 40-а в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.11.2007 № 1249/4082

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2007 року N 1249/4082

Про надання земельної ділянки Національному заповіднику "Софія Київська" для експлуатації та обслуговування музею-павільйону "Золоті ворота" на вул. Володимирській, 40-а у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному заповіднику "Софія Київська" для експлуатації та обслуговування музею-павільйону "Золоті ворота" на вул. Володимирській, 40-а у Шевченківському районі м. Києва.

2. Надати Національному заповіднику "Софія Київська", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,16 га для експлуатації та обслуговування музею-павільйону "Золоті ворота" на вул. Володимирській, 40-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Національному заповіднику "Софія Київська":

Опрос