Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Дзюбе Любови Петровне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Ленина, 140 в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2007 № 1092/3925

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2007 року N 1092/3925

Про передачу громадянці Дзюбі Любові Петрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 140 у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Дзюбі Любові Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 140 у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Дзюбі Любові Петрівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 140 у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Дзюбі Любові Петрівні:

Опрос