Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Новиковой Татьяне Михайловне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений в переул. Советском, 10 в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2007 № 1088-3/3921

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2007 року N 1088-3/3921

Про передачу громадянці Новіковій Тетяні Михайлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 10 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Новіковій Тетяні Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 10 у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Новіковій Тетяні Михайлівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Радянському, 10 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Новіковій Тетяні Михайлівні:

Опрос