Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Стецюк Наталье Алексеевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Мичурина, 19-а в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2007 № 1088-2/3921

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2007 року N 1088-2/3921

Про передачу громадянці Стецюк Наталії Олексіївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 19-а у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Стецюк Наталії Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 19-а у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Стецюк Наталії Олексіївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,1 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 19-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Стецюк Наталії Олексіївні:

Опрос