Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Баеву Владимиру Николаевичу земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания магазина и кафе с летней площадкой на ул. Сулеймана Стальского, 22/10 в Днепровском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2007 № 1119/3952

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2007 року N 1119/3952

Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Баєву Володимиру Миколайовичу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину та кафе з літнім майданчиком на вул. Сулеймана Стальського, 22/10 у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Баєву Володимиру Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину та кафе з літнім майданчиком на вул. Сулеймана Стальського, 22/10 у Дніпровському районі м. Києва.

2. Передати суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Баєву Володимиру Миколайовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину та кафе з літнім майданчиком на вул. Сулеймана Стальського, 22/10 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Баєву Володимиру Миколайовичу:

Опрос