Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Харчуку Виктору Андреевичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Березневой, 40-д в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2007 № 1090-9/3923

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2007 року N 1090-9/3923

Про передачу громадянину Харчуку Віктору Андрійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 40-д у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Харчуку Віктору Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 40-д у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянину Харчуку Віктору Андрійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 40-д у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Харчуку Віктору Андрійовичу:

Опрос