Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Залищуку Андрею Петровичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Лесной, 14-а в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.11.2007 № 1223/4056

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2007 року N 1223/4056

Про передачу громадянину Заліщуку Андрію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісній, 14-а у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Заліщуку Андрію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісній, 14-а у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянину Заліщуку Андрію Петровичу, за умови виконання пункту З цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісній, 14-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Заліщуку Андрію Петровичу:

Опрос