Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Иващенко Владимиру Алексеевичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Академика Кащенко, уч. 143 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.11.2007 № 1172/4005

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2007 року N 1172/4005

Про передачу громадянину Іващенку Володимиру Олексійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Кащенка, діл. 143 у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки громадянину Іващенку Володимиру Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Кащенка, діл. 143 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Іващенку Володимиру Олексійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Кащенка, діл. 143 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Іващенку Володимиру Олексійовичу:

Опрос