Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросах деятельности Службы по делам детей исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевский городской совет
Решение от 08.11.2007 № 1162/3995
редакция действует с 15.03.2012

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2007 року N 1162/3995

Про питання діяльності Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішенням Київської міської ради
 від 15 березня 2012 року N 198/7535

Відповідно до статті 90 Цивільного кодексу України, статті 4 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 N 1068 "Про затвердження типових положень про службу у справах дітей" та з метою приведення документації, яка визначає порядок роботи служби у справах дітей, у відповідність до чинного законодавства Київська міська рада вирішила:

1. Перейменувати Службу у справах неповнолітніх виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в Службу у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос