Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Гугняк Валентине Анатольевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Замковецкой, 58-а в Подольском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.10.2007 № 1049/3882

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 25 жовтня 2007 року N 1049/3882

Про передачу громадянці Гугняк Валентині Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Замковецькій, 58-а у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гугняк Валентині Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Замковецькій, 58-а у Подільському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Гугняк Валентині Анатоліївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Замковецькій, 58-а у Подільському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Гугняк Валентині Анатоліївні:

Опрос