Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Ткаченко Виктору Анатольевичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Армейской, 7-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.10.2007 № 1048/3881

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 25 жовтня 2007 року N 1048/3881

Про передачу громадянину Ткаченку Віктору Анатолійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Армійській, 7-б у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ткаченку Віктору Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Армійській, 7-б у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Ткаченку Віктору Анатолійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Армійській, 7-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Ткаченку Віктору Анатолійовичу:

Опрос