Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданину Попелянскому Сергею Петровичу для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Моринецкой, 7-а в Подольском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.10.2007 № 1050/3883

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 25 жовтня 2007 року N 1050/3883

Про передачу земельної ділянки громадянину Попелянському Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моринецькій, 7-а у Подільському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Попелянському Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моринецькій, 7-а у Подільському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Попелянському Сергію Петровичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моринецькій, 7-а у Подільському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Попелянському Сергію Петровичу:

Опрос