Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке проведения инвестиционных конкурсов для строительства, реконструкции, реставрации и тому подобного объектов жилищного и нежилищного назначения, незавершенного строительства, инженерно-транспортной инфраструктуры города Киева

Киевский городской совет
Решение от 24.05.2007 № 528/1189
редакция действует с 16.10.2013

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2007 року N 528/1189

Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
рішеннями Київської міської ради
 від 13 вересня 2011 року N 7/6223
,
 від 2 жовтня 2013 року N 10/9598

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 9 Земельного кодексу України, статей 18, 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статей 4, 5, 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", з метою створення сприятливих умов для впровадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста Києва, запровадження відкритих економічних методів залучення додаткових коштів для виконання програм соціально-економічного розвитку міста Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Встановити, що заявки, які були подані на участь в інвестиційних конкурсах відповідно до Порядку, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 26.12.2003 N 2442 (із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями Київської міської державної адміністрації від 27.02.2004 N 311, від 06.07.2005 N 1167, від 01.03.2006 N 338, від 21.06.2006 N 967, від 18.07.2006 N 1078 та від 27.04.2005 N 699) на момент набрання цим рішенням чинності, розглядаються відповідно до Положення, затвердженого пунктом 1 цього рішення.

3. Розпорядження щодо проведення конкурсу по залученню інвесторів, прийняті виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), але не виконані на момент набрання цим рішенням чинності, підлягають виконанню відповідно до вимог Положення, затвердженого пунктом 1 цього рішення.

4. Встановити, що організатором проведення інвестиційних конкурсів є Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Встановити, що об'єктами конкурсу можуть бути: об'єкти реконструкції, реставрації, незавершеного будівництва, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, та земельні ділянки, на яких розташовані зазначені об'єкти; новостворювані об'єкти комерційного та соціального призначення з подальшою їх передачею у приватну власність та/або у власність територіальної громади м. Києва та земельні ділянки, на яких планується будівництво зазначених об'єктів; інші інвестиційно привабливі об'єкти, у тому числі земельні ділянки.

6. Визнати таким, що витратив чинність, розділ 3 рішення Київської міської ради від 19.07.2005 N 810/3385 "Про затвердження Тимчасового порядку набуття права на землю на конкурентних засадах в місті Києві".

7. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести розпорядження Київської міської державної адміністрації у відповідність до цього рішення.

8. Положення набуває чинності з моменту його опублікування. Після набуття чинності цим Положенням районним у місті Києві державним адміністраціям ліквідувати комісії по залученню інвесторів. З моменту набрання чинності цим Положенням проведення інвестиційних конкурсів здійснюється у відповідності до його вимог.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію).

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва

(По тексту Положення слова у всіх відмінках: "Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища" у всіх відмінках замінено словами "Головне управління містобудування та архітектури"; "ДП "Інститут Київгенплан" замінено словами "КО "Інститут Генерального плану м. Києва"; "Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації" замінено словами "Головне управління транспорту та зв'язку"; "Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення" замінено словами "Головне управління охорони здоров'я"; "Головне управління по фізичній культурі та спорту" замінено словами "Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту"; "Головне управління охорони навколишнього природного середовища" та "управління охорони навколишнього природного середовища" замінено словами "Головне управління екології та охорони природних ресурсів"; "районні у м. Києві державні адміністрації" замінено словами "районні в місті Києві державні адміністрації" у відповідних відмінках згідно з рішенням Київської міської ради від 13 вересня 2011 року N 7/6223)

Опрос