Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Терещенко Зинаиде Филипповне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Березневой, 53 в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.10.2007 № 528/3362

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 жовтня 2007 року N 528/3362

Про передачу громадянці Терещенко Зінаїді Пилипівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 53 у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381, виключивши з переліку озеленених територій, що резервуються (таблиця N 17), земельну ділянку площею 0,08 га біля озера Заплавне у Дарницькому районі м. Києва.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Терещенко Зінаїді Пилипівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 53 у Дарницькому районі м. Києва.

3. Передати громадянці Терещенко Зінаїді Пилипівні, за умови виконання пункту 4 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березневій, 53 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

4. Громадянці Терещенко Зінаїді Пилипівні:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос