Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении детального плана территории 11-го микрорайона Позняки-Западные в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.11.2007 № 1218/4051

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2007 року N 1218/4051

Про затвердження детального плану території 11-го мікрорайону Позняки-Західні у Дарницькому районі м. Києва

На виконання вимог статей 10, 13 Закону України "Про планування та забудову територій", рішення Київської міської ради від 15.04.2004 N 158/1368 "Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації в м. Києві на період 2004 - 2006 рр." Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити детальний план території 11-го мікрорайону Позняки-Західні у Дарницькому районі м. Києва відповідно до основних положень та техніко-економічних показників, що додаються, як основу планувальної організації та функціонального зонування території, розташування червоних ліній вулиць і доріг, граничної поверховості та щільності забудови, подальшого розроблення технічної документації із землеустрою та прийняття рішень щодо розміщення об'єктів містобудування.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань містобудування та архітектури та на постійну комісію Київради з питань земельних відносин.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос