Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Лукавской Ирине Александровне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Академика Вильямса, 6-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 22.08.2007 № 303/2137

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 22 серпня 2007 року N 303/2137

Про передачу громадянці Лукавській Ірині Олександрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Вільямса, 6-б у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Лукавській Ірині Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Вільямса, 6-б у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Лукавській Ірині Олександрівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Вільямса, 6-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Лукавській Ірині Олександрівні:

Опрос