Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Новинскому Геннадию Васильевичу в частную собственность земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений на ул. Пришвина, 15-б в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 22.08.2007 № 319/2153

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 22 серпня 2007 року N 319/2153

Про передачу громадянину Новінському Геннадію Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пришвіна, 15-б у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Новінському Геннадію Васильовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пришвіна, 15-б у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Новінському Геннадію Васильовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пришвіна, 15-б у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Новінському Геннадію Васильовичу:

Опрос