Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка обществу с ограниченной ответственностью Торговому Дому "ДНІПРО" для строительства, эксплуатации и обслуживания рынка на бульв. Кольцова, 12 в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 26.07.2007 № 53/1887

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 26 липня 2007 року N 53/1887

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Торговому Дому "ДНІПРО" для будівництва, експлуатації та обслуговування ринку на бульв. Кольцова, 12 у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Торговому Дому "ДНІПРО" для будівництва, експлуатації та обслуговування ринку на бульв. Кольцова, 12 у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю Торговому Дому "ДНІПРО", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 2 роки земельну ділянку площею 0,46 га для будівництва, експлуатації та обслуговування ринку на бульв. Кольцова, 12 у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю Торговому Дому "ДНІПРО":

Опрос