Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении депутатских запросов Киевскому городскому голове и должностным лицам исполнительного органа Киевсовета

Киевский городской совет
Решение от 12.07.2007 № 1037-1/1698

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2007 року N 1037-1/1698

Про направлення депутатських запитів Київському міському голові та посадовим особам виконавчого органу Київради

Відповідно до статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", частин сьомої та восьмої статті 49 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 7.2 статті 7 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київради від 14.06.2006 N 14/14, Київська міська рада вирішила:

1. Направити Київському міському голові та посадовим особам виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) депутатські запити, внесені депутатами Київради та підтримані на пленарному засіданні Київради 12.07.2007, згідно з додатком.

2. Київському міському голові та посадовим особам, яким направлено депутатський запит, надати офіційну письмову відповідь на нього Київраді і депутатам Київради протягом десяти днів з дня отримання запиту.

3. Взяти до відома частину четверту статті 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", в якій зазначено, що якщо запит з об'єктивних причин не може бути розглянутий у встановлений Київрадою строк, то посадова особа зобов'язана письмово повідомити про це Київраді та депутатові Київради, який вніс запит, і запропонувати інший строк, який не повинен перевищувати одного місяця з дня одержання запиту.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос