Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Стрычаку Владимиру Васильевичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зстроений и сооружений в переул. Лысогорском, 31 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 14.06.2007 № 887/1548

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 14 червня 2007 року N 887/1548

Про передачу громадянину Стричаку Володимиру Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисогірському, 31 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Стричаку Володимиру Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисогірському, 31 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Стричаку Володимиру Васильовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисогірському, 31 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Громадянину Стричаку Володимиру Васильовичу:

Опрос