Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Андросюк Лине Евгениевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений в переул. Устимовском, 8-б в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 24.05.2007 № 592/1253

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2007 року N 592/1253

Про передачу громадянці Андросюк Ліні Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Устимівському, 8-б у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Андросюк Ліні Євгенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Устимівському, 8-б у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Андросюк Ліні Євгенівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Устимівському, 8-б у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Андросюк Ліні Євгенівні:

Опрос