Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "ІГМАР", обществу с ограниченной ответственностью "ОФОРМИТЕЛЬ", субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Мартыновой Елене Викторовне, субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Мартыновой Людмиле Владимировне, субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Мартынову Виктору Александровичу для эксплуатации и обслуживания производственно-складских зданий на просп. Московском, 9, лит. "Г, Г1" в Оболонском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 121/782

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 121/782

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІГМАР", товариству з обмеженою відповідальністю "ОФОРМИТЕЛЬ", суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Олені Вікторівні, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Людмилі Володимирівні, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартинову Віктору Олександровичу для експлуатації та обслуговування виробничо-складських будівель на просп. Московському, 9, літ. "Г, Г1" в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 124 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію щодо передачі земельної ділянки в оренду, Київська міська рада вирішила:

1. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "ІГМАР", товариству з обмеженою відповідальністю "ОФОРМИТЕЛЬ", суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Олені Вікторівні, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Людмилі Володимирівні, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартинову Віктору Олександровичу, за умови виконання пункту 2 цього рішення, у спільну короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,64 га (в тому числі: товариству з обмеженою відповідальністю "ІГМАР" - 39/100 земельної ділянки, товариству з обмеженою відповідальністю "ОФОРМИТЕЛЬ" - 12/100 земельної ділянки, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Олені Вікторівні - 7/100 земельної ділянки, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Людмилі Володимирівні - 21/100 земельної ділянки, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартинову Віктору Олександровичу - 21/100 земельної ділянки) для експлуатації та обслуговування виробничо-складських будівель на просп. Московському, 9, літ. "Г, Г1" в Оболонському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 18.03.47 N 604 "Про закріплення за 4-ою фабрикою взуття території по вул. Луговій N 2 на Куренівці", у зв'язку з переходом права власності на майно (договори купівлі-продажу від 16.07.98 N 85 та від 16.10.98 N 117, акти прийому-передачі від 16.07.98 та від 16.10.98, свідоцтво про право власності на нежитлове приміщення від 17.05.2003 серія НП N 010006875, договори дарування від 09.04.2004, акти прийому-передачі від 30.04.2004).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ІГМАР", товариству з обмеженою відповідальністю "ОФОРМИТЕЛЬ", суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Олені Вікторівні, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартиновій Людмилі Володимирівні, суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мартинову Віктору Олександровичу:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос