Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "КОНСУЛ" для строительства, эксплуатации и обслуживания автомойки на бульв. Тараса Шевченко, 58 в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 126/787

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 126/787

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛ" для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки на бульв. Тараса Шевченка, 58 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛ" для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки на бульв. Тараса Шевченка, 58 у Шевченківському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛ", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в короткострокову оренду на 3 роки земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки на бульв. Тараса Шевченка, 58 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Товариству з обмеженою відповідальності "КОНСУЛ":

Опрос