Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении Киевской городской станции скорой медицинской помощи и медицины катастроф земельного участка для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений заведения (подстанция скорой медицинской помощи и медицины катастроф N 2) на ул. Ивана Сергиенко, 6 в Днепровском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 67/728

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 67/728

Про надання Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу (підстанція швидкої медичної допомоги та медицини катастроф N 2) на вул. Івана Сергієнка, 6 у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу (підстанція швидкої медичної допомоги та медицини катастроф N 2) на вул. Івана Сергієнка, 6 у Дніпровському районі м. Києва.

2. Надати Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,24 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу (підстанція швидкої медичної допомоги та медицини катастроф N 2) на вул. Івана Сергієнка, 6 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

Опрос