Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче физическому лицу - предпринимателю Мулику Юрию Валериевичу земельного участка для реконструкции, эксплуатации и обслуживания торгового комплекса с заведением общественного питания на ул. Оноре де Бальзака, 94 в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 75/736

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 75/736

Про передачу фізичній особі - підприємцю Муліку Юрію Валерійовичу земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу з закладом громадського харчування на вул. Оноре де Бальзака, 94 у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Муліку Юрію Валерійовичу для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу з закладом громадського харчування на вул. Оноре де Бальзака, 94 у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати фізичній особі - підприємцю Муліку Юрію Валерійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,04 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу з закладом громадського харчування на вул. Оноре де Бальзака, 94 у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Фізичній особі - підприємцю Муліку Юрію Валерійовичу:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Опрос