Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оформлении Поликлинике N 1 Голосеевского района г. Киева права пользования земельным участком для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений заведения на ул. Красноармейской, 104 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 71/732

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 71/732

Про оформлення Поліклініці N 1 Голосіївського району м. Києва права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу на вул. Червоноармійській, 104 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити Поліклініці N 1 Голосіївського району м. Києва, за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 0,46 га для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу на вул. Червоноармійській, 104 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 29.05.56 N 812 "Про відвод земельної ділянки міському відділу охорони здоров'я під будівництво корпусу поліклінічного відділу 2-ої райлікарні Кагановичського району".

2. Поліклініці N 1 Голосіївського району м. Києва:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос