Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении земельного участка Международному центру "Інститут прикладної оптики" Национальной академии наук Украины для эксплуатации и обслуживания административного здания на ул. Кудрявской, 10-г в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 65/726

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 65/726

Про надання земельної ділянки Міжнародному центру "Інститут прикладної оптики" Національної академії наук України для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Кудрявській, 10-г у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 120, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міжнародному центру "Інститут прикладної оптики" Національної академії наук України для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Кудрявській, 10-г у Шевченківському районі м. Києва.

2. Надати Міжнародному центру "Інститут прикладної оптики" Національної академії наук України, за умови виконання пункту 3 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,19 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Кудрявській, 10-г у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Міжнародному центру "Інститут прикладної оптики" Національної академії наук України:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Опрос