Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Борозенцу Вячеславу Николаевичу для строительства, эксплуатации и обслуживания магазина современного дизайна на ул. Командарма Уборевича в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.02.2007 № 143/804

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2007 року N 143/804

Про передачу земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Борозенцю В'ячеславу Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину сучасного дизайну на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Борозенцю В'ячеславу Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину сучасного дизайну на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Борозенцю В'ячеславу Миколайовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину сучасного дизайну на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Борозенцю В'ячеславу Миколайовичу:

Опрос