Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Главном управлении контроля за благоустройством города Киева исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевский городской совет
Решение от 25.01.2007 № 7/668

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 25 січня 2007 року N 7/668

Про затвердження Положення про Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до частин другої та четвертої статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статей 10, 40 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", рішення Київради від 31.10.2006 N 118/175 "Про Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток N 7 до рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 584/744 "Про затвердження Положень про головні управління, управління та інші структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики та постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Опрос