Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче обществу с ограниченной ответственностью "Юридична фірма "Адвокатське бюро" земельного участка для строительства и эксплуатации офисно-торгового комплекса на ул. Саксаганского, 40/85 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 28.12.2006 № 594/651

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2006 року N 594/651

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Адвокатське бюро" земельної ділянки для будівництва та експлуатації офісно-торговельного комплексу на вул. Саксаганського, 40/85 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Адвокатське бюро" для будівництва та експлуатації офісно-торговельного комплексу на вул. Саксаганського, 40/85 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Адвокатське бюро", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,004 га для будівництва та експлуатації офісно-торговельного комплексу на вул. Саксаганського, 40/85 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Адвокатське бюро":

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Опрос