Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении Центральной районной поликлинике Днепровского района г. Киева земельного участка для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений поликлиники на ул. Луначарского, 5 в Днепровском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 16.03.2006 № 265/3356

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 16 березня 2006 року N 265/3356

Про надання Центральній районній поліклініці Дніпровського району м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд поліклініки на вул. Луначарського, 5 у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки Центральній районній поліклініці Дніпровського району м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд поліклініки на вул. Луначарського, 5 у Дніпровському районі м. Києва.

2. Надати Центральній районній поліклініці Дніпровського району м. Києва, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,80 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд поліклініки на вул. Луначарського, 5 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови у зв'язку із закріпленням майна на праві оперативного управління.

3. Центральній районній поліклініці Дніпровського району м. Києва:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

Опрос