Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении управлению административными зданиями Управления делами Аппарата Верховной Рады Украины земельного участка для эксплуатации и обслуживания административного здания на ул. Институтской, 8 в Печерском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 21.12.2006 № 474/531

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2006 року N 474/531

Про надання управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Інститутській, 8 у Печерському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до статей 92, 120, 123 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Інститутській, 8 у Печерському районі м. Києва.

2. Надати управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,15 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Інститутській, 8 у Печерському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування, у зв'язку з передачею в оперативне управління адміністративного будинку (розпорядження Управління справами Апарату Верховної Ради України від 24.07.2002 N 41).

3. Управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до статті 96 Земельного кодексу України.

Опрос