Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Парфенюк Елене Максимовне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Алма-Атинской, 115-в в Днепровском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 21.12.2006 № 366/423

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2006 року N 366/423

Про передачу громадянці Парфенюк Олені Максимівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Алма-Атинській, 115-в у Дніпровському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Парфенюк Олені Максимівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Алма-Атинській, 115-в у Дніпровському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Парфенюк Олені Максимівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Алма-Атинській, 115-в у Дніпровському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

Опрос