Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче обществу с ограниченной ответственностью "Московський міст ЛТД" земельного участка для реконструкции, эксплуатации и обслуживания резервуарного парка товарно-сырьевого цеха на ул. Куреневской, 14-б в Оболонском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 28.12.2006 № 573/630

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2006 року N 573/630

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Московський міст ЛТД" земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування резервуарного парку товарно-сировинного цеху на вул. Куренівській, 14-б в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Московський міст ЛТД" для реконструкції, експлуатації та обслуговування резервуарного парку товарно-сировинного цеху на вул. Куренівській, 14-б в Оболонському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Московський міст ЛТД", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 2,0 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування резервуарного парку товарно-сировинного цеху на вул. Куренівській, 14-б в Оболонському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування, у зв'язку з переходом права власності на майно (договір купівлі-продажу від 21.04.2000, акт прийому-передачі від 31.05.2000).

Опрос