Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче обществу с ограниченной ответственностью "Дніпряночка" земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания мини-рынка на ул. Оноре де Бальзака, 94 в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 21.12.2006 № 517/574

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2006 року N 517/574

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Дніпряночка" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування міні-ринку на вул. Оноре де Бальзака, 94 у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Дніпряночка" для будівництва, експлуатації та обслуговування міні-ринку на вул. Оноре де Бальзака, 94 у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Дніпряночка" за умови виконання пункту 3 цього рішення в короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва, експлуатації та обслуговування міні-ринку на вул. Оноре де Бальзака, 94 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Дніпряночка":

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Опрос