Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче частному предприятию "Інвестбуд" земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания комплекса помещений социально-бытового назначения на ул. Оноре де Бальзака, 85-а в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 31.10.2006 № 223/280

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2006 року N 223/280

Про передачу приватному підприємству "Інвестбуд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу приміщень соціально-побутового призначення на вул. Оноре де Бальзака, 85-а у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Інвестбуд" для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу приміщень соціально-побутового призначення на вул. Оноре де Бальзака, 85-а у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати приватному підприємству "Інвестбуд" за умови виконання пункту 3 цього рішення в короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,17 га для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу приміщень соціально-побутового призначення на вул. Оноре де Бальзака, 85-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Приватному підприємству "Інвестбуд":

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Опрос