Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче обществу с ограниченной ответственностью "Три Джей Холдинг" земельного участка для эксплуатации и обслуживания административного здания и производственно-складского комплекса на просп. Воздухофлотском, 66 в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 31.10.2006 № 146/203

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2006 року N 146/203

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Три Джей Холдинг" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та виробничо-складського комплексу на просп. Повітрофлотському, 66 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Три Джей Холдинг" для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та виробничо-складського комплексу на просп. Повітрофлотському, 66 у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Три Джей Холдинг", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,89 га для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та виробничо-складського комплексу на просп. Повітрофлотському, 66 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 24.07.54 N 1212 "Про закріплення земельної ділянки за рибним комбінатом "Укррибторгу" Міністерства торгівлі СРСР", у зв'язку з переходом права власності на будівлі і споруди.

Опрос