Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче обществу с ограниченной ответственностью "АВТОШИК" земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания станции технического обслуживания на ул. Бориспольской, 7-г в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 28.09.2006 № 45/102

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 28 вересня 2006 року N 45/102

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОШИК" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування на вул. Бориспільській, 7-г у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 93, 123, 124, 149 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОШИК" для будівництва, експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування на вул. Бориспільській, 7-г у Дарницькому районі м. Києва.

2. Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства "Будмаш" частину земельної ділянки площею 0,14 га, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 19.12.45 N 460/26 "Про поновлення відводу земельної дільниці в Новій Дарниці Дарницькому Ремонтно-механічному заводові під відбудування заводу" (лист-згода від 10.12.2002 N 101/Д).

3. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОШИК", за умови виконання пункту 4 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,14 га для будівництва, експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування на вул. Бориспільській, 7-г у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель, вилучених згідно з п. 2 цього рішення.

Опрос