Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "ПАЛЬМІРА-СХІД" для строительства, эксплуатации и обслуживания торгового центра на ул. Командарма Уборевича в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 28.09.2006 № 44/101

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 28 вересня 2006 року N 44/101

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПАЛЬМІРА-СХІД" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до ст. ст. 93, 123, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПАЛЬМІРА-СХІД" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "ПАЛЬМІРА-СХІД", за умови виконання п. 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "ПАЛЬМІРА-СХІД":

Опрос