Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по передаче в залог имущества территориальной общины города Киева

Киевский городской совет
Решение от 14.06.2006 № 17/17
редакция действует с 28.08.2008

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 14 червня 2006 року N 17/17

Про організаційні заходи щодо передачі в заставу майна територіальної громади міста Києва

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Київської міської ради
 від 28 серпня 2008 року N 76/76

Відповідно до статті 572 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 4, 11 Закону України "Про заставу", враховуючи клопотання комунального підприємства "Київський метрополітен" від 16 травня 2006 року N 1017-Н, та з метою отримання банківського кредиту для забезпечення своєчасного будівництва метрополітену Київська міська рада вирішила:

1. Передати в заставу майно територіальної громади міста Києва, закріплене на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київський метрополітен", з метою отримання кредиту в сумі 100,0 млн. грн. для продовження будівництва метрополітену та з обранням банку-кредитора на конкурентній основі.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за погодженням з постійною комісією Київради з питань власності, постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійною комісією Київради з питань транспорту та зв'язку в місячний термін визначити перелік майна, що передається в заставу, і подати в установленому порядку на затвердження Київській міській раді.

3. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) погодити з банком-кредитором, який буде обрано на конкурентній основі, умови, на яких заставляється майно.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос