Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выходе коммунального предприятия "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" из состава учредителей (участников) общества с ограниченной ответственностью "Дніпровська Рив'єра"

Киевский городской совет
Решение от 16.03.2006 № 194/3285

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 16 березня 2006 року N 194/3285

Про вихід комунального підприємства "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" із складу засновників (учасників) товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпровська Рив'єра"

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 116, статті 148 Цивільного кодексу України, пункту 33 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 191/3282 "Про продаж земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Дніпровська Рив'єра" для будівництва, експлуатації та обслуговування індивідуальної котеджної забудови і будівництва головного сервісного селекційно-технологічного центру конярства та кінного спорту в урочищі Оболонь на вул. Богатирській, на північ від затоки Верблюд в Оболонському районі м. Києва", Київська міська рада вирішила:

1. У зв'язку з неможливістю оплати внеску до статутного фонду, визначеного рішенням Київської міської ради від 10.07.2003 N 693/853 "Про дозвіл комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв" виступити співзасновником спільного українсько-американського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю" та Статутом товариства, дозволити комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" вийти із складу засновників (учасників) товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпровська Рив'єра".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос