Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения парку культуры и отдыха "Гидропарк" на продление договора аренды сооружений комплекса аттракционов парка культуры и отдыха "Гидропарк" в Днепровском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 16.03.2006 № 241/3332

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 16 березня 2006 року N 241/3332

Про надання дозволу парку культури і відпочинку "Гідропарк" на продовження договору оренди споруд комплексу атракціонів парку культури і відпочинку "Гідропарк" у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статей 777 та 762 Цивільного кодексу України, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 5 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", рішення Київради від 05.07.2001 N 366/1342 "Про Методику розрахунку і порядок використання орендної плати за користування майном територіальної громади м. Києва", рішення Київради від 29.11.2005 N 556/3017 "Про покращання умов для відпочинку киян у парку культури і відпочинку "Гідропарк" та враховуючи звернення ТОВ "Авто-Чок" (лист від 28.01.2006 N 14), Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити парку культури та відпочинку "Гідропарк" продовжити договір оренди споруд комплексу атракціонів парку культури і відпочинку "Гідропарк" у Дніпровському районі м. Києва з ТОВ "Авто-Чок", які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріплені на праві оперативного управління за парком терміном до початку реконструкції, але не більше 1 року, і встановити річну орендну плату у розмірі 7 % від вартості споруд комплексу атракціонів парку, визначеної актом оцінки майна, проведеної у встановленому законодавством порядку, згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення незалежної оцінки вартості основних засобів парку згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

Опрос