Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче согласия на уступку доли территориальной общины города Киева в уставном фонде общества с ограниченной ответственностью с иностранными инвестициями "Діловий центр Європа" путем ее продажи

Киевский городской совет
Решение от 16.03.2006 № 226/3317

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 16 березня 2006 року N 226/3317

Про надання згоди на відступлення частки територіальної громади міста Києва у статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Діловий центр Європа" шляхом її продажу

Відповідно до статті 147 Цивільного кодексу України, частини першої статті 88 Господарського кодексу України, статей 10 та 53 Закону України "Про господарські товариства", пункту 30 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення надходжень до бюджету м. Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) на відступлення частки територіальної громади міста Києва, що становить 35 % статутного фонду товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Діловий центр Європа", шляхом її продажу учасникам товариства.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Кошти, отримані від продажу частки територіальної громади міста Києва, направити до бюджету міста Києва, яка належить територіальній громаді міста Києва та знаходиться у користуванні товариства на умовах оренди з 1993 року, за вартістю, визначеною експертним шляхом.

Опрос