Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче открытому акционерному обществу "Фірма Київздравреконструкція" земельного участка для эксплуатации и обслуживания производственных и складских зданий и сооружений на ул. Новоконстантиновской, 4-б в Оболонском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.10.2005 № 283/3744

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2005 року N 283/3744

Про передачу відкритому акціонерному товариству "Фірма Київздравреконструкція" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничих та складських будівель і споруд на вул. Новокостянтинівській, 4-б в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 93, 120, 124 Земельного кодексу України та розглянувши матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Передати відкритому акціонерному товариству "Фірма Київздравреконструкція", за умови виконання пункту 2 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,41 га для експлуатації та обслуговування виробничих та складських будівель і споруд на вул. Новокостянтинівській, 4-б в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 27.10.59 N 1736 "Про додатковий відвод земельної ділянки Управлінню по капітальному ремонту для будівництва комбінату виробничих підприємств" у зв'язку з переходом права власності на майно (свідоцтво про право власності від 11.11.99 серія МК N 010002639).

2. Відкритому акціонерному товариству "Фірма Київздравреконструкція":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос