Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче Деснянскому районному в г. Киеве совету земельного участка для строительства комплектно-трансформаторной подстанции (КТП-1) на ул. Радистов в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.10.2005 № 306/3767

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2005 року N 306/3767

Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва комплектно-трансформаторної підстанції (КТП-1) на вул. Радистів у Деснянському районі м. Києва

Розглянувши проект відведення земельної ділянки, відповідно до ст. ст. 93, 123, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки Деснянській районній у м. Києві раді для будівництва комплектно-трансформаторної підстанції (КТП-1) на вул. Радистів у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати Деснянській районній у м. Києві раді, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 2 роки земельну ділянку площею 0,01 га для будівництва комплектно-трансформаторної підстанції (КТП-1) на вул. Радистів у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Деснянській районній у м. Києві раді:

Опрос