Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "СК-Сервіс" для строительства, эксплуатации и обслуживания офисно-выставочных и складских зданий на просп. 50-летия Октября, 1-б в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 11.10.2005 № 229/3690

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2005 року N 229/3690

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "СК-Сервіс" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-виставкових та складських будівель на просп. 50-річчя Жовтня, 1-б у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши проект відведення земельної ділянки та відповідно до ст. ст. 93, 123, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "СК-Сервіс" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-виставкових та складських будівель на просп. 50-річчя Жовтня, 1-б у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "СК-Сервіс", за умови виконання п. 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,95 га для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-виставкових та складських будівель на просп. 50-річчя Жовтня, 1-б у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "СК-Сервіс":

Опрос