Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Немченко Сергею Яковлевичу для реконструкции, эксплуатации и обслуживания магазина на просп. Оболонском, 35 (литера А) в Оболонском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.10.2005 № 307/3767

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2005 року N 307/3767

Про передачу земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Немченку Сергію Яковичу для реконструкції, експлуатації та обслуговування магазину на просп. Оболонському, 35 (літера А) у Оболонському районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Немченку Сергію Яковичу для реконструкції, експлуатації та обслуговування магазину на просп. Оболонському, 35 (літера А) у Оболонському районі м. Києва.

2. Передати суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Немченку Сергію Яковичу, за умови виконання п. 3 цього рішення, в довгострокову оренду на 10 років земельну ділянку площею 0,15 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування магазину на просп. Оболонському, 35 (літера А) у Оболонському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови у зв'язку з переходом права власності на будівлю (договір купівлі-продажу від 20.11.2003).

3. Суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Немченку Сергію Яковичу:

Опрос