Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательствах общества с ограниченной ответственностью "Інвес" осуществить перестройку незавершенного строительством объекта (дома с подземной автостоянкой на ул. Н. Грушевского, 9-а)

Киевский городской совет
Решение от 11.10.2005 № 193/3654

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2005 року N 193/3654

Про зобов'язання товариства з обмеженою відповідальністю "Інвес" здійснити перебудову незавершеного будівництвом об'єкту (будинку з підземною автостоянкою на вул. М. Грушевського, 9-а)

Відповідно до пункту 38 рішення Київради від 30.01.2003 N 245/405 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею", затвердженої у встановленому порядку проектної документації, на підставі отриманого дозволу на виконання будівельних робіт ТОВ "Інвес" здійснює будівництво житлового будинку з підземною автостоянкою на вул. Грушевського, 9-а з відхиленням від затвердженого проекту та умов дозволу на будівництво будинку.

Керуючись пунктом 7 статті 376 Цивільного кодексу України, статтями 9, 125 Земельного кодексу України, пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 7, 12, 26 Закону України "Про основи містобудування", частини 9 статті 29 Закону України "Про планування і забудову територій", тим що збільшення поверховості будинку істотно впливає на історичний ареал м. Києва, враховуючи суспільні інтереси територіальної громади м. Києва, Київська міська рада вирішила:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос