Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в собственность обществу с ограниченной ответственностью "Меблі-логістик" пристройки N 5/6 лит. В к нежилому дому N 5/6 лит. Б на улице Михайловской / Малой Житомирской в Шевченковском районе г. Киева и предоставлении разрешения на его снесение

Киевский городской совет
Решение от 26.05.2005 № 413/2989

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 26 травня 2005 року N 413/2989

Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-логістик" прибудови N 5/6 літ. В до нежилого будинку N 5/6 літ. Б на вулиці Михайлівській / Малій Житомирській у Шевченківському районі м. Києва та надання дозволу на його знесення

Відповідно до пункту "а" частини 1 статті 156, статті 157 Земельного кодексу України, статті 327 Цивільного кодексу України, пунктів 30, 34 частини 1 статті 26, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення власника нежилого будинку N 6/5 літ. Б на вулиці Михайлівській / Малій Житомирській, товариства з обмеженою відповідальністю "Меблі-логістик" (лист від 13.01.2005 N 0-13/09) та з метою проведення комплексної реконструкції нежилого будинку N 6/5 літ. Б та прибудови N 6/5 літ. В до нежилого будинку на вулиці Михайлівській / Малій Житомирській, Київська міська рада вирішила:

1. Передати у власність товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-логістик" прибудову N 5/6 літ. В до нежилого будинку N 5/6 літ. Б на вулиці Михайлівській / Малій Житомирській площею 119,4 кв. м, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва і закріплений за комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація", та надати дозвіл на його знесення (технічний звіт від 25.10.2004 Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій (НДІБК) за умови відшкодування територіальній громаді міста Києва вартості будинку, визначеної експертним шляхом.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

2.1. Проведення незалежної оцінки прибудови N 5/6 літ. В до нежилого будинку N 5/6 літ. Б на вулиці Михайлівській / Малій Житомирській площею 119,4 кв. м, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос