Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданам в частную собственность земельных участков для строительства, эксплуатации и обслуживания жилых домов, хозяйственных строений и сооружений

Киевский городской совет
Решение от 30.09.2004 № 552/1962

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 30 вересня 2004 року N 552/1962

Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Погодитись із пропозицією Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та внести зміни до Генерального плану міста Києва і проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, виключивши територію в межах від території об'єкта незавершеного будівництва, що належить ТОВ "Райз", на вул. Світлій до вул. Лісової у Дарницькому районі м. Києва із рекреаційних територій та перевівши її до території садибної забудови.

Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Миронюку Віталію Олексійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сосновій, 6 у Дарницькому районі м. Києва.

Передати гр. Миронюку Віталію Олексійовичу, за умови виконання пункту 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сосновій, 6 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Миронюку Віталію Олексійовичу:

Опрос